Podziękowania

Serdecznie dziękujemy następującym osobom i instytucjom. Bez was zorganizowanie tego festynu nie było by możliwe.

Patronat honorowy:

Logo Jaworzna

Władze miasta Jaworzna w osobie prezydenta miasta Pawła Silberta, który zgodził się objąć pierwszą edycję naszego Festynu honorowym patronatem.

Miasto przekazało również przedmioty, które zostaną wykorzystane na nagrody podczas Festynu.

Szkoła Podstawowa nr 7
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Marii Skłodowskiej – Curie
w Jaworznie

http://sp7jaworzno.edupage.org/

Dyrekcja Szkoły Podstawowej numer 7 w Jaworznie w osobie Pani dyrektor mgr Ilony Janus, która okazała wielkie wsparcie i zrozumienie dla idei przyświecającej Festynowi. Bez tego wsparcia nie mielibyśmy możliwości zorganizowania tej fantastycznej imprezy.

 Firma Fasing S.A., bez której wsparcia zorganizowanie tego przedsięwzięcia byłoby na pewno o wiele, wiele trudniejsze.

Współorganizator:


Śląska Chorągiew Związku Harcerstwa Polskiego, bez której organizacja Festynu i przeprowadzenie publicznej zbiórki funduszy nie byłoby możliwe.Podziękowania kierujemy do władz Chorągwi z Komendantem Chorągwi hm. Andrzejem Lichotą na czele.

 

 

 

Współorganizator:

Jaworznicki Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego. Na harcerzy zawsze można liczyć i w tej sytuacji nie ma wyjątku.

Dziękujemy komendantowi Hufca ZHP Jaworzno hm. Łukaszowi Doboszowi oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc Arturkowi jaworznickim harcerzom.

Specjalne podziękowania:

dr. Jan Olbrycht

poseł Parlamentu Europejskiego

http://www.janolbrycht.pl/

 Współorganizator:

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

 

Jaworznicki portal informacyjno – kulturalny, który z wielką chęcią postanowił wesprzeć nas w promocji Festynu

Osoby prywatne i instytucje:

1. Pan Rafał Bieg – ufundował puszki kwestorskie.

2. Pan Mariusz Plesiński - pomoc w organizacji i przekazanie rękodzieł.

3. Wydział Prewencji w KWP w Katowicach

4. Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji w KMP w Jaworznie Pan Jacek Sowa

5. Basen w Jaworznie – ufundował wejściówki na basen

6. Śląski Ogród Zoologiczny – ufundował gadżety związane z ZOO

7. Radna Kinga Jędrzejek - pomoc w organizacji i przekazanie rękodzieł

8. Bajlandia - http://bajlandiajaworzno.pl/

9. Kopalnia Soli W Wieliczce

10. Pani Joanna Zwierzyńska – pomoc w organizacji

11. Małgorzata Sitnik-Strugaru – przekazanie rękodzieł

13. Pani Ewa Kowalcze – pomoc w organizacji

14. Pani Katarzyna Kruczała – przekazanie materiałów na rękodzieła

15. Pani Beata Wściubiak – przekazanie rękodzieł, pomoc w organizacji.

16. Pan Mariusz Oliński – Kierownik Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej wraz z pracownikami – pomoc w organizacji http://www.facebook.com/pages/Dom-Kultury-Szczakowa-imZdzis%C5%82awa-Krudzielskiego-MCKiS-Jaworzno/213700612030567

17. Pani Joanna Marszałek  - Kierownik Świetlicy Środowiskowej Pod Kolegiatą wraz z pracownikami - pomoc w organizacji
https://www.facebook.com/swietlica.podkolegiata

18. Mapet – świetlica parafialna Caritas – pomoc w organizacji http://mapet.prv.pl/

19. Pani Ewa Latko – Kierownik -Młodzieżowego Klubu – Świetlica środowiskowa MCKiS „PODŁĘŻE”- pomoc w organizacji http://mkp.mckis.jaw.pl/

20. FUH Zbigniew Zwierzyński – fundator nagród

21. Pani Monika Urban ze STUDIO 132 przy ulicy Grunwaldzkiej 132 w Jaworznie – ufundowanie nagrody

22. Pani Marta Sowisło – pomoc w organizacji

23. Pani Teresa Kondoszek – fundator produktów spożywczych

24. Karolina Byrczek – pomoc w organizacji

25. Gabriela Wróbel – pomoc w organizacji

26. Firma Nemo – ufundowanie nagród

27. Firma Bombardier – przekazanie materiałów do wykonania rękodzieł

28. Śląski Ogród Zoologiczny – ufundowanie nagród

29. Firma Bahlsen – ufundowanie nagród

30. Pan Jakub Koczur – pomoc przy organizacji

31. Pan Bogdan Szuster – przekazanie rękodzieł

32. Pani Justyna Westenholc – pomoc przy organizacji

33. Anna Hepa – przekazanie rękodzieł

34. Klaudia Majerczyk – przekazanie rękodzieł

35. Magdalena Duda – przekazanie rękodzieł

36. Marzena Śliwa – pomoc w organizacji

37. Marcin Przewoźnik i Kacper Przewoźnik -podarowanie monet na licytację

38. Krzysztof Dylowicz – pomoc w organizacji

39. Paulina Polaszewska – ufundowanie nagród.

40. Renata Radko – przekazanie rękodzieł

41. Anna Hepa – przekazanie rękodzieł

42. Tatoo-Horimono – studio tatuażu – ufundowanie nagród

43. Zespół Dżem

44. Pan Maciej Kurzajewski i Pani Paulina Kurzajewska

45. Pan Maciej Balcar

46. Pan Krzysztof Jamrocha

 

Logo Gazety Co TydzieńNajstarszy i najbardziej popularny jaworznicki tygodnik który objął naszą akcję patronatem medialnym i pomaga nam w nagłaśnianiu całego przedsięwzięcia na terenie miasta. Jaworznicki Portal SpołecznościowyJaworznicki Portal Społecznościowy jaw.pl, który objął naszą akcję patronatem medialnym jest najdłużej działającym serwisem skierowanym do mieszkańców i firm z Jaworzna. Działa od czerwca 2000 roku i od początku istnienia zyskuje nowych użytkowników, a liczba osób regularnie korzystających z Portalu stale rośnie.

CRM Holding to firma, która zapewnia nam energię podczas Festynu. To właśnie dzięki nim wszystkie nasze atrakcje mają możliwość zaistnieć bo bez energii elektrycznej nie mielibyśmy szans zrealizować naszych pomysłów.

Jaworznicka cukiernia Puchatek oferująca szeroki wachlarz słodkości ufundowała specjalny urodzinowy tort dla Arturka – mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy chętni będą mogli symbolicznie świętować z nami pierwsze urodziny Arturka.

Fitness Szok to największy i najdłużej istniejący klub fitness w Jaworznie. Do dyspozycji naszych klientek oddajemy dużą salę do fitnessu, profesjonalną siłownię, a panów zapraszamy na dwa korty do squasha oraz na zajęcia Spinning®.
Aby pomóc Arturkowi Fitness Szok ufundował  karnet na squasha na 8 wejść z pokrytym kosztem wynajmu rakiet do gry.

Iluzjonista Sebastian „Alkadiass” Grabowski, który sprawi, że nasz Festyn będzie naprawdę magiczny. Alkadiass jest wicemistrzem polski w iluzji i od 5 lat członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów.

Dla nas najważniejsze jest to, że ma wielkie serce i jest jedną z pierwszych osób, które postanowiły wziąć udział w naszej imprezie wspierając nas także w działaniach promocyjnych.

Nie możemy też zapomnieć o Panu Tomaszu Leśniaku ze studia Rebel Sound, który zapewnia oprawę dźwiękową podczas show naszego iluzjonisty

http://www.rebelsound.com.pl/

Logo CargoCentrum edukacji zawodowej CARGO działa w Jaworznie od 1992 roku i jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm na jaworznickim rynku, która mieszkańcom w głównej mierze kojarzy się z ośrodkiem nauki jazdy. Jednak CARGO to także szeroka oferta z zakresu szkoleń zawodowych i szkolenia kadr.

 

Firma która zapewnia mnóstwo atrakcji podczas Festynu. To właśnie Happy Shark udostępnia nam wszelkie dmuchańce, które tak uwielbiają dzieciaki. Dochód z tych atrakcji firma przekaże oczywiście dla Arturka.

 Sklep papierniczy mieszczący się na Leopoldzie przy ul. Grunwaldzkiej 204, który zaofiarował nam pomoc w postaci materiałów papierniczych potrzebnych do wykonania przedmiotów, które będą sprzedawane podczas Festynu.

 Sklep internetowy prowadzony skupiający fascynatów wszelkiego rodzaju militariów którzy w czasie festynu zapewnią mnóstwo zabawy dla trochę starszych chłopców (i nie tylko). To właśnie oni przygotują dla nas strzelnicę gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w strzałach do tarczy.  

Firma L&L mieszcząca się w Jaworznie przy ul. Szczakowskiej 35 do której należy Studio Body Space które ufundowało nagrody w postaci wartościowych karnetów na zabiegi.

Park Śląski, znajdujący się na terenie Chorzowa - jedno z najbardziej rozpoznawalnych i największych miejsc relaksu i rozrywki aglomeracji śląskiej  ufundował wejściówki do Śląskiego Wesołego Miasteczka

Szkoła Tańca Sukces z Jaworzna która przygotuje dla nas specjalne pokazy taneczne. Mamy nadzieję na mnóstwo pozytywnej zabawy.  

Sklep komputerowy mieszczący się w przy ulicy Wąskiej 2 (Jaworzno Szczakowa) który ufundował atrakcyjne gadżety z przeznaczeniem na nagrody dla biorących udział w konkurencjach sprawnościowych.

Jedna z najbardziej popularnych i najlepszych pizzerii w Jaworznie która przygotuje mobilne stoisko gdzie będzie można dobrze zjeść i wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach.

 

Salon fryzjerski mieszczący się w Jaworznie przy ulicy Św. Wojciecha 22 ufundował nagrody, którymi na pewno bardzo zainteresowane będą przede wszystkim wszystkie panie.

 

Kino Helios w Katowicach, które ufundowało nagrody w konkursach w postaci wejściówek na seanse.

 Logo Tuban

Eksperci w dziedzinie baniek mydlanych. Firma TUBAN jest pierwszą i jedyną w Polsce oraz w Europie firmą produkującą płyn do wielkich baniek mydlanych, wyróżniający się na tle innych produktów tego typu znakomitą jakością. Posiada szeroki asortyment produktów związanych z bańkami mydlanymi.

Jaworznicka firma komputerowa, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, gdyż każdy mieszkaniec Jaworzna na pewno doskonale ją zna. To właśnie oni byli pionierami jaworznickiego internetu. Firma ufundowała dla nagrody i gadżety, które będzie można wygrać podczas Festynu

 Kreatywne Maluchy

Fantastyczny sklep internetowy z artykułami dla kreatywnych maluchów. Jeśli szukasz dla swojej pociechy zabawek i artykułów plastycznych które pomogą rozwijać jego kreatywność i będą inspiracją to na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą „Kreatywnych Maluchów”

  Kto jeszcze nie widział, niech zajrzy i zachwyci się niebanalnymi dodatkami, które oferuje Dom-Dekor. Firma oferuje najmodniejsze dodatki do Twojej sypialni, kuchni, łazienki, a także salonu. Część z nich zdecydowała się przekazać na nagrody podczas naszego Festynu

 

Jurajska® Spółdzielnia Pracy to Firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tejże wody.

Historia Firmy sięga roku 1959 i od przeszło 50 lat Firma Jurajska® stale udoskonala swoją działalność.

Obecnie Jurajska® Spółdzielnia Pracy to nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Jurajska posiada najnowocześniejsze technologie i linie produkcyjne. Wysoko wyspecjalizowana załoga liczy ponad 200 osób. Jurajska Spółdzielnia Pracy posiada status zakładu Pracy chronionej już od 1999 roku. Realizując politykę równych szans w zakresie zatrudnienia likwidujemy bariery w zatrudnianiu m.in. osób niepełnosprawnych.

 

Szkoła przyjaciół psów mająca kilkanaście oddziałów w Polsce. Jednym z nich jest oddział jaworznicki, który będzie obecny na naszym Festynie i wraz z czworonogami zaprezentuje pokaz tresury.

 

Centrum Wspomagania Rozwoju i Rehabilitacji Al-medica. Na Festynie zapewnią nam kilka atrakcji – jak sami powiedzieli: „Malujemy buźki, robimy tatuaże (nawet henną) oraz gipsowe figurki dłoni, stóp i dla odważnych będzie możliwość wykonania indywidualnej maski na kształt własnej twarzy.”

 

 Logo Park Miniatur w Inwałdzie

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie, niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic gdzie na powierzchni 75.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynię Akropolu, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie,  Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Bena, Sfinksa, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut. Ponadto wiele innych atrakcji.

 
 

Przedszkole prywatne, które dba nie tylko o swoich wychowanków, ale także wszystkie inne dzieci.

Jaworznickie studio tatuażu, które podarowało nam specjalne zniżkowe karnety na swoje usługi.