Edukacja jak najbardziej zawodowa

31 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Logo CargoDziałające od wielu lat w naszym mieście Centrum Edukacji Zawodowej CARGO na pewno znane jest wszystkim kierowcom. Spora część z nich właśnie dzięki kursom w CARGO ma możliwość prowadzenia pojazdów. Kursy na prawo jazdy to jednak tylko wycinek bogatej oferty edukacyjnej tej firmy.

Tym razem edukacja zawodowa działa na rzecz Arturka – firma ufundowała bardzo ciekawe nagrody do naszych konkursów, niektóre z nich naprawdę bardzo wartościowe – na razie nie będziemy zdradzać szczegółów ale uwierzcie, że warto wziąć udział w naszych konkursach, a przy okazji wspomóc Arturka.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony: www.cargo.edu.pl

Jeszcze tylko kilka dni…

31 sie 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Festyn zbliża się coraz większymi krokami. Już od wczoraj na terenie naszego miasta w różnych punktach będzie można zobaczyć nasze plakaty i otrzymać ulotki. Mamy nadzieję, że to także przyczyni się do wzrostu uczestników Festynu.

Prosimy Was także o drobną przysługę – jeśli zobaczycie gdzieś taki plakat, zróbcie zdjęcie tego miejsca – podamy Wam wkrótce adres na który będzie można przesyłać wszystkie związane z Festynem zdjęcia.

 

Szok! Fitness Szok.

29 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych darczyńców dołączył Fitness Szok -  największy i najdłużej istniejący klub fitness w Jaworznie.

Jak sami mówią o sobie: „Do dyspozycji naszych klientek oddajemy dużą salę do fitnessu, profesjonalną siłownię, a panów zapraszamy na dwa korty do squasha oraz na zajęcia Spinning®.

Aby pomóc Arturkowi przekazujemy karnet na squasha na 8 wejść z pokrytym kosztem wynajmu rakiet do gry. Chcemy, by osoba która go zdobędzie poczuła radość płynącą z faktu pomocy, w całym ciele po przyjemnej grze w squasha.”

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na stronę: www.fitness-szok.pl/

Pomóż Arturkowi i zgarnij nagrody w konkursach

27 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | Bez kategorii | nagrody - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kilkakrotnie już, przy okazji informacji o naszych sponsorach, wspominaliśmy, że jedną z wielu atrakcji podczas Festynu będzie możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach sprawnościowych (i nie tylko) w których będzie można wygrać wiele cennych nagród. Lista nagród przekazanych od sponsorów stale się powiększa, a są na niej naprawdę atrakcyjne i wartościowe przedmioty. Aktywnie uczestnicząc w Festynie można więc także zrobić sobie miły prezent.

Zachęcamy do uczestnictwa!

To już za dwa tygodnie!

26 sie 2012 | Autor admin w Bez kategorii | newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Jak widzicie za oknem wszystko przebiega zgodnie z planem – cały deszcz ma się wypadać w najbliższych dniach po to żeby na Festyn była piękna pogoda (gdyby tak się jednak nie stało to nie rezygnujcie – na taką ewentualność mamy przygotowany plan awaryjny i większość atrakcji zostanie po prostu przeniesiona do wnętrz szkoły).

My w każdym razie, nadal pełni zapału wchodzimy w ostatnią fazę przygotowań i rozkręcamy machinę promocyjną – wkrótce powinniście mieć możliwość zobaczyć plakaty promujące Festyn w newralgicznych punktach miasta, do wielu osób trafią także specjalnie przygotowane ulotki. Dzięki uprzejmości TVS oraz dlaCiebie.TV (poprzednio CTV) nasz spot możecie także zobaczyć na antenie tych dwóch telewizji.

Prosimy Was także jeszcze raz, jeszcze goręcej o promowanie Festynu w gronie swoich znajomych – sami wiecie ile dobrego można zrobić niewielkim kosztem. Wystarczy tylko pojawić się 9 września od godziny 12:00 na terenie SP7.

W najbliższych dniach opublikujemy już także pełny informator festynowy w którym znajdziecie dokładny plan imprezy, wraz z mapą i opisem atrakcji. Zachęcamy więc do zaglądania na naszą stronę.

Klasyka dla smyka

25 sie 2012 | Autor admin w artyści | atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Być może nie wszyscy są tego świadomi, ale na terenie naszego miasta od 2008 roku działa prawdziwa i profesjonalna orkiestra kameralna pod nazwą Archetti. Kto nie miał jeszcze okazji usłyszeć ich na żywo (a uwierzcie – warto) będzie miał ku temu okazję podczas Festynu.

Członkowie orkiestry są uczniami i studentami renomowanych Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie, a także katowickich szkół muzycznych.

Na finał naszego koncertu specjalnie dla Arturka wystąpi kwartet kameralny!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.archetti.pl

Kolejni darczyńcy na naszym pokładzie

24 sie 2012 | Autor admin w Bez kategorii - (Komentowanie nie jest możliwe)

Tym razem przedstawiamy Wam dwie firmy komputerowe które przekazały nam mniejsze i większe komputerowe gadżety, jakie będzie można wygrać podczas naszych konkursów. Szczerze mówiąc nie trzeba było ich długo do tego przekonywać za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Pierwszą z tych firm jest znany chyba wszystkim jaworznicki Art-Com – firma która, od początków swego istnienia była pionierem komputerowych technologii w naszym mieście. Druga firma, może nie tak bardzo znana, ale mająca właścicieli z równie wielkim sercem to mieszczący się w Szczakowej przy ulicy Wąskiej 2 sklep ELTEL.

Serdecznie dziękujemy fundatorom!

Jak widać nagród w naszych konkursach będzie naprawdę sporo a żeby je wygrać wystarczy jedynie przyjść na Festyn i wziąć udział w naszych konkursach.

Pojazdy z przeszłością w służbie dla Arturkowej przyszłości

23 sie 2012 | Autor admin w atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Dla wielbicieli historii, motoryzacji i militariów mamy nie lada atrakcję. Istniejąca stosunkowo od niedawna w naszym mieście grupa fascynatów pojazdów militarnych przybędzie specjalnie na nasz Festyn. Grupa Uderzeniowa Lva – bo taką noszą nazwę –  za główny cel swojego działania stawia sobie utrzymanie sprawności technicznej pojazdów znajdujących się w ich posiadaniu.

A mają w swojej kolekcji już takie legendy jak Star 266, Gaz 66, Kraz 255b i sporo innych. Takich pojazdów nie spotyka się na co dzień – zapowiada się więc nie lada atrakcja.

Dziękujemy!

Każde ogniwo ma znaczenie

22 sie 2012 | Autor admin w sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

W naszym organizacyjnym łańcuchu pojawiło się bardzo ważne ogniwo. W końcu któż mógłby znać się lepiej na ogniwach  jeśli nie największy na świecie producent łańcuchów – grupa kapitałowa Fasing S.A.

Dzięki Ich hojności i bezinteresownej pomocy mamy szansę zrealizować kilka naszych festynowych pomysłów i zapewnić jeszcze więcej ciekawych nagród dla naszych konkursów. Dziękujemy serdecznie za to niezmiernie ważne wsparcie!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.fasing.pl

Mamy prawdziwy spot!

21 sie 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Z przyjemnością prezentujemy Wam dziś spot reklamowy, zrealizowany specjalnie z okazji Festynu przez profesjonalną ekipę realizatorską – oczywiście wszystko zrobili dla nas za totalną darmochę i serdecznie im za to dziękujemy.


Bezpośredni link do spotu: http://youtu.be/jGLu7UGFi44?hd=1