Mega zabawa z Mega Pizzą

08 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Połączenie zabawy z dobrym jedzeniem to jedno z najlepszych do wyobrażenia połączeń. Dzięki jednej z najstarszych i największych jaworznickich pizzerii czyli restauracji Mega Pizza mamy szansę takie połączenie zaoferować. Firma specjalnie na Festyn przygotowała swoje mobilne stanowisko, gdzie oprócz dobrego jedzenia można będzie wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Niech szczegóły pozostaną niespodzianką.

Zapraszamy do odwiedzin strony: http://www.mega-pizza.pl/

Baaardzo energiczne wsparcie!

04 wrz 2012 | Autor admin w sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kiedy zaczynaliśmy prace nad Festynem, nie zakładaliśmy nawet w najśmielszych marzeniach, że uda nam się zaangażować w to przedsięwzięcie tak wielu ludzi dobrej woli i dzięki temu zapewnić tak dużą ilość atrakcji. Część z nich, aby mogły w ogóle zaistnieć, potrzebuje sporej dawki elektrycznej energii. Na szczęście w tej kwestii wspiera nas firma CRM Holding będąca partnerem firmy Energa, która jest jednym z największych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce. Dzięki tej pomocy nie musimy martwić się o potrzebne kilowaty i możemy skupić się tylko i wyłącznie na dobrej zabawie.

 

Dziękujemy i zapraszamy do odwiedzenia strony: http://crmholding.pl/

A może trochę mydlanych baniek?

03 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Logo TubanFirma Tuban – znana w całej Polsce, a także poza granicami jako producent najlepszego na świecie płynu do tworzenia mydlanych baniek została stworzona przez jaworznianina, Pana Jakuba Bochenka. Pan Jakub miał marzenie, które udało mu się spełnić – teraz pomaga nam spełniać marzenie Arturka. Firma Tuban przekazała nam wielki karton różnorakich akcesoriów i przyrządów spod znaku mydlanych baniek – wszystko to oczywiście do wygrania w naszych festynowych konkursach.

Tymaczasem, zapraszamy także do odwiedzenia strony: http://www.tuban.pl/

Edukacja jak najbardziej zawodowa

31 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Logo CargoDziałające od wielu lat w naszym mieście Centrum Edukacji Zawodowej CARGO na pewno znane jest wszystkim kierowcom. Spora część z nich właśnie dzięki kursom w CARGO ma możliwość prowadzenia pojazdów. Kursy na prawo jazdy to jednak tylko wycinek bogatej oferty edukacyjnej tej firmy.

Tym razem edukacja zawodowa działa na rzecz Arturka – firma ufundowała bardzo ciekawe nagrody do naszych konkursów, niektóre z nich naprawdę bardzo wartościowe – na razie nie będziemy zdradzać szczegółów ale uwierzcie, że warto wziąć udział w naszych konkursach, a przy okazji wspomóc Arturka.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony: www.cargo.edu.pl

Szok! Fitness Szok.

29 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych darczyńców dołączył Fitness Szok -  największy i najdłużej istniejący klub fitness w Jaworznie.

Jak sami mówią o sobie: „Do dyspozycji naszych klientek oddajemy dużą salę do fitnessu, profesjonalną siłownię, a panów zapraszamy na dwa korty do squasha oraz na zajęcia Spinning®.

Aby pomóc Arturkowi przekazujemy karnet na squasha na 8 wejść z pokrytym kosztem wynajmu rakiet do gry. Chcemy, by osoba która go zdobędzie poczuła radość płynącą z faktu pomocy, w całym ciele po przyjemnej grze w squasha.”

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na stronę: www.fitness-szok.pl/

Każde ogniwo ma znaczenie

22 sie 2012 | Autor admin w sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

W naszym organizacyjnym łańcuchu pojawiło się bardzo ważne ogniwo. W końcu któż mógłby znać się lepiej na ogniwach  jeśli nie największy na świecie producent łańcuchów – grupa kapitałowa Fasing S.A.

Dzięki Ich hojności i bezinteresownej pomocy mamy szansę zrealizować kilka naszych festynowych pomysłów i zapewnić jeszcze więcej ciekawych nagród dla naszych konkursów. Dziękujemy serdecznie za to niezmiernie ważne wsparcie!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.fasing.pl

W myśl zasady „atrakcji nigdy dość”…

21 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Podczas Festynu będzie można skorzystać z naprawdę sporej liczby atrakcji – na pewno jednak będą wśród uczestników wyznawcy naszej tytułowej zasady. Dla takich właśnie osób mamy nie lada gratkę – Park Śląski ufundował specjalnie dla uczestników Festynu wejściówki do Śląskiego Wesołego Miasteczka, gdzie każdy na rozległej przestrzeni 26 hektarów znajdzie na pewno coś dla siebie. Aż trudno w to uwierzyć, ale Śląskie Wesołe Miasteczko działa już nieprzerwanie od ponad 50 lat i zawsze było pionierem w dostarczaniu rozrywki dzieciom i dorosłym.

 

Wejściówki będą oczywiście do wygrania w naszych licznych konkursach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.wpkiw.com.pl/

Festyn dla ducha, lecz także dla ciała

20 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Dotychczas daliśmy Wam już sporo powodów dla których warto pojawić się na Festynie, skoro jednak chcemy zapenić wszystkim kompleksową rozrywkę nie możemy zapomnieć o wzbogacaniu nie tylko ducha, ale też ciała.

Dlatego wśród nagród, które będą do wygrania podczas Festynu mamy niezwykle wartościowe karnety (5 zabiegów) do studia Body Space mieszczącego się przy ul. Szczakowskiej 35, które ufundowała firma L&L – właściciel studia. Ponadto Salon Fryzjerski Gallago zlokalizowany prz ulicy Św. Wojciecha 22 ufundował kupony na strzyżenie.

Wśród naszych Festynowych stoisk znajdzie się także kącik Make-up oraz stoisko fryzjerskie.

Miniatury z maxi sercem

19 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Podróż dookoła świata w jeden dzień – czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak.

W niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic, na powierzchni 75.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynię Akropolu, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie,  Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Bena, Sfinksa, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut.

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie, bo o nim mowa, był jednym z pierwszych fundatorów otwierających długą listę nagród dla uczestników Festynu.Logo Park Miniatur w Inwałdzie

Na odwiedzających poza miniaturami czeka także wiele innych atrakcji, można wybrać się na seans do kina 5D MAX, w niezwykłą podróż na Symulatorze, poczuć wodną bryzę na Dzikiej Rzece, wznieść się w przestworza na statku pirackim, poczuć żar Egiptu zwiedzając grobowiec Faraona czy budząc mumię w Egipt Horror Show, szukać wyjścia w Zielonym Labiryncie.

Brzmi interesująco prawda?

10 wejściówek do Parku do wygrania podczas Festynu!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.parkminiatur.com

Na Festyn także z czworonogiem

16 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Chcemy aby nasz Festyn oprócz wymiaru charytatywnego był także  wydarzeniem rodzinnym – okazją dla wszystkich do spędzenia niedzielnego popołudnia na wolnym powietrzu, w towarzystwie swoich najbliższych, także tych czworonożnych i kudłatych. Dzięki uprzejmości Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka jedną z atrakcji będzie pokaz tresury psów. Planujemy także specjalny „Kącik miłośników zwierząt” gdzie każdy chętny będzie miał możliwość konsultacji z lekarzem weterynarii.

Zachęcamy do odwiedzenia: www.wesolalapka.pl