Edukacja jak najbardziej zawodowa

31 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Logo CargoDziałające od wielu lat w naszym mieście Centrum Edukacji Zawodowej CARGO na pewno znane jest wszystkim kierowcom. Spora część z nich właśnie dzięki kursom w CARGO ma możliwość prowadzenia pojazdów. Kursy na prawo jazdy to jednak tylko wycinek bogatej oferty edukacyjnej tej firmy.

Tym razem edukacja zawodowa działa na rzecz Arturka – firma ufundowała bardzo ciekawe nagrody do naszych konkursów, niektóre z nich naprawdę bardzo wartościowe – na razie nie będziemy zdradzać szczegółów ale uwierzcie, że warto wziąć udział w naszych konkursach, a przy okazji wspomóc Arturka.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony: www.cargo.edu.pl

Szok! Fitness Szok.

29 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych darczyńców dołączył Fitness Szok -  największy i najdłużej istniejący klub fitness w Jaworznie.

Jak sami mówią o sobie: „Do dyspozycji naszych klientek oddajemy dużą salę do fitnessu, profesjonalną siłownię, a panów zapraszamy na dwa korty do squasha oraz na zajęcia Spinning®.

Aby pomóc Arturkowi przekazujemy karnet na squasha na 8 wejść z pokrytym kosztem wynajmu rakiet do gry. Chcemy, by osoba która go zdobędzie poczuła radość płynącą z faktu pomocy, w całym ciele po przyjemnej grze w squasha.”

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na stronę: www.fitness-szok.pl/

Pomóż Arturkowi i zgarnij nagrody w konkursach

27 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | Bez kategorii | nagrody - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kilkakrotnie już, przy okazji informacji o naszych sponsorach, wspominaliśmy, że jedną z wielu atrakcji podczas Festynu będzie możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach sprawnościowych (i nie tylko) w których będzie można wygrać wiele cennych nagród. Lista nagród przekazanych od sponsorów stale się powiększa, a są na niej naprawdę atrakcyjne i wartościowe przedmioty. Aktywnie uczestnicząc w Festynie można więc także zrobić sobie miły prezent.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Miniatury z maxi sercem

19 sie 2012 | Autor admin w nagrody | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Podróż dookoła świata w jeden dzień – czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak.

W niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic, na powierzchni 75.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynię Akropolu, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie,  Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Bena, Sfinksa, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut.

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie, bo o nim mowa, był jednym z pierwszych fundatorów otwierających długą listę nagród dla uczestników Festynu.Logo Park Miniatur w Inwałdzie

Na odwiedzających poza miniaturami czeka także wiele innych atrakcji, można wybrać się na seans do kina 5D MAX, w niezwykłą podróż na Symulatorze, poczuć wodną bryzę na Dzikiej Rzece, wznieść się w przestworza na statku pirackim, poczuć żar Egiptu zwiedzając grobowiec Faraona czy budząc mumię w Egipt Horror Show, szukać wyjścia w Zielonym Labiryncie.

Brzmi interesująco prawda?

10 wejściówek do Parku do wygrania podczas Festynu!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.parkminiatur.com