Mega zabawa z Mega Pizzą

08 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Połączenie zabawy z dobrym jedzeniem to jedno z najlepszych do wyobrażenia połączeń. Dzięki jednej z najstarszych i największych jaworznickich pizzerii czyli restauracji Mega Pizza mamy szansę takie połączenie zaoferować. Firma specjalnie na Festyn przygotowała swoje mobilne stanowisko, gdzie oprócz dobrego jedzenia można będzie wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Niech szczegóły pozostaną niespodzianką.

Zapraszamy do odwiedzin strony: http://www.mega-pizza.pl/

Nakręceni na pomaganie

08 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje | newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Pewnie wielu z Was słyszało o akcjach zbierania nakrętek z napojów, które jako surowiec wtórny stanowią wymierną wartość finansową i mogą także przyczynić się do pomocy Arturkowi. My także chcemy w przyszłości przeprowadzić taką akcję na większą skalę, natomiast Festyn jest dobrą okazją do tego aby takie działania zapoczątkować.

Stąd nasza prośba – jeśli macie tego typu nakrętki w swoich domach (w dowolnych ilościach) przynieście je także na nasz Festyn i przekażcie na specjalnym stanowisku wolontariuszy. Dla tych którzy dostarczą największe ilości oczywiście przewidujemy nagrody. W ramach tego typu zbiórek, o czym nie każdy wie, można oddawać nie tylko nakrętki, ale większość surowców oznaczonych symbolami widocznymi na obrazku. 

Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci …SPRZEDANE!

07 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Jak  już wcześniej informowaliśmy jedną z niewątpliwych atrakcji podczas Festynu będzie licytacja wartościowych przedmiotów przekazanych nam przez darczyńców mniej lub bardziej znanych. Wszystkie te przedmioty są wyjątkowe i w większości opatrzone autografami darczyńców.

Zespół Dżem, wokalista Maciej Balcar, Państwo Maciej i Paulina Kurzajewscy, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Artur Barciś, zespół Feel, zespół Bajm – to tylko niektórzy z naszych darczyńców.

Każdy z uczestników na pewno znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do licytowania!

Licytację, która planowana jest na godzinę 17:00 poprowadzi prezenter telewizyjny i radiowy: Adam Giza którego mogliście już zobaczyć w naszym oficjalnym spocie.

 

 

Co (jeszcze) na naszej scenie?

07 wrz 2012 | Autor admin w artyści | atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o niektórych wykonawcach, którzy pojawią się na naszej scenie. Nie są to jednak wszyscy. Na naszej scenie w bloku rockowym pojawi się także zdobywający coraz większą popularność w naszym mieście zespół The Creators, na którego najnowszy utwór można już głosować na jaworznickiej liście TOP 10 prowadzonej przez portal mojejaworzno.pl

Zachęcamy do zajrzenia na oficjalny profil: http://www.facebook.com/OfficialTheCreators

Ponadto zaprezentuje się tajemniczy zespół o roboczej nazwie NN, który nawet dla nas jako organizatorów będzie niejako niespodzianką :)

Oczywiście harcerze z ZHP też zagoszczą na naszej scenie – pojawi się zespół Oraka. Zespół działa od listopada zeszłego roku. Tworzą go harcerze z Hufca ZHP Jaworzno. Skupiają się głównie na nadawaniu nowego, świeższego brzmienia utworom harcerskim i turystycznym, ale spoglądają też w kierunku muzyki rozrywkowej. Pomimo młodego stażu mają już na swoim koncie ważne osiągnięcia – 1 miejsce w Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Artystycznym OPAL oraz 2 miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Harcerskiej ŚPIEWOGRANIEC.

Natomiast w bloku finałowym wystąpi Ania Larysz – znana także jako Laro, pochodząca z Jaworzna wokalistka, którą mogliśmy zobaczyć swego czasu m.in. w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

Więcej o Ani można przeczytać tutaj: http://www.myspace.com/anialaryszlaro

 

Młodzi artyści z wielkimi sercami

04 wrz 2012 | Autor admin w artyści | atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Na chwilę wracamy do naszych scenicznych wydarzeń. Nasza główna scena wystartuje niemal od samego początku Festynu. Jednymi z pierwszych artystów, którzy wystąpią na niej specjalnie dla Arturka będą dzieci i młodzież z dwóch kulturalnych ośrodków naszego miasta – Klubu Młodzieżowego – Świetlicy Środowiskowej Podłęże, oraz Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego ze Szczakowej. Oba te miejsca działają pod egidą Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Wychowankowie zapewnią nam atrakcje zarówno wokalne, jak i taneczne – zachęcamy do przybycia na Festyn już od samego początku!

A może trochę mydlanych baniek?

03 wrz 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Logo TubanFirma Tuban – znana w całej Polsce, a także poza granicami jako producent najlepszego na świecie płynu do tworzenia mydlanych baniek została stworzona przez jaworznianina, Pana Jakuba Bochenka. Pan Jakub miał marzenie, które udało mu się spełnić – teraz pomaga nam spełniać marzenie Arturka. Firma Tuban przekazała nam wielki karton różnorakich akcesoriów i przyrządów spod znaku mydlanych baniek – wszystko to oczywiście do wygrania w naszych festynowych konkursach.

Tymaczasem, zapraszamy także do odwiedzenia strony: http://www.tuban.pl/

Pomóż Arturkowi i zgarnij nagrody w konkursach

27 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | Bez kategorii | nagrody - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kilkakrotnie już, przy okazji informacji o naszych sponsorach, wspominaliśmy, że jedną z wielu atrakcji podczas Festynu będzie możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach sprawnościowych (i nie tylko) w których będzie można wygrać wiele cennych nagród. Lista nagród przekazanych od sponsorów stale się powiększa, a są na niej naprawdę atrakcyjne i wartościowe przedmioty. Aktywnie uczestnicząc w Festynie można więc także zrobić sobie miły prezent.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Klasyka dla smyka

25 sie 2012 | Autor admin w artyści | atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Być może nie wszyscy są tego świadomi, ale na terenie naszego miasta od 2008 roku działa prawdziwa i profesjonalna orkiestra kameralna pod nazwą Archetti. Kto nie miał jeszcze okazji usłyszeć ich na żywo (a uwierzcie – warto) będzie miał ku temu okazję podczas Festynu.

Członkowie orkiestry są uczniami i studentami renomowanych Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie, a także katowickich szkół muzycznych.

Na finał naszego koncertu specjalnie dla Arturka wystąpi kwartet kameralny!

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.archetti.pl

Pojazdy z przeszłością w służbie dla Arturkowej przyszłości

23 sie 2012 | Autor admin w atrakcje - (Komentowanie nie jest możliwe)

Dla wielbicieli historii, motoryzacji i militariów mamy nie lada atrakcję. Istniejąca stosunkowo od niedawna w naszym mieście grupa fascynatów pojazdów militarnych przybędzie specjalnie na nasz Festyn. Grupa Uderzeniowa Lva – bo taką noszą nazwę –  za główny cel swojego działania stawia sobie utrzymanie sprawności technicznej pojazdów znajdujących się w ich posiadaniu.

A mają w swojej kolekcji już takie legendy jak Star 266, Gaz 66, Kraz 255b i sporo innych. Takich pojazdów nie spotyka się na co dzień – zapowiada się więc nie lada atrakcja.

Dziękujemy!

W myśl zasady „atrakcji nigdy dość”…

21 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | sponsorzy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Podczas Festynu będzie można skorzystać z naprawdę sporej liczby atrakcji – na pewno jednak będą wśród uczestników wyznawcy naszej tytułowej zasady. Dla takich właśnie osób mamy nie lada gratkę – Park Śląski ufundował specjalnie dla uczestników Festynu wejściówki do Śląskiego Wesołego Miasteczka, gdzie każdy na rozległej przestrzeni 26 hektarów znajdzie na pewno coś dla siebie. Aż trudno w to uwierzyć, ale Śląskie Wesołe Miasteczko działa już nieprzerwanie od ponad 50 lat i zawsze było pionierem w dostarczaniu rozrywki dzieciom i dorosłym.

 

Wejściówki będą oczywiście do wygrania w naszych licznych konkursach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: http://www.wpkiw.com.pl/