Pomóż Arturkowi i zgarnij nagrody w konkursach

27 sie 2012 | Autor admin w atrakcje | Bez kategorii | nagrody - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kilkakrotnie już, przy okazji informacji o naszych sponsorach, wspominaliśmy, że jedną z wielu atrakcji podczas Festynu będzie możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach sprawnościowych (i nie tylko) w których będzie można wygrać wiele cennych nagród. Lista nagród przekazanych od sponsorów stale się powiększa, a są na niej naprawdę atrakcyjne i wartościowe przedmioty. Aktywnie uczestnicząc w Festynie można więc także zrobić sobie miły prezent.

Zachęcamy do uczestnictwa!

To już za dwa tygodnie!

26 sie 2012 | Autor admin w Bez kategorii | newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Jak widzicie za oknem wszystko przebiega zgodnie z planem – cały deszcz ma się wypadać w najbliższych dniach po to żeby na Festyn była piękna pogoda (gdyby tak się jednak nie stało to nie rezygnujcie – na taką ewentualność mamy przygotowany plan awaryjny i większość atrakcji zostanie po prostu przeniesiona do wnętrz szkoły).

My w każdym razie, nadal pełni zapału wchodzimy w ostatnią fazę przygotowań i rozkręcamy machinę promocyjną – wkrótce powinniście mieć możliwość zobaczyć plakaty promujące Festyn w newralgicznych punktach miasta, do wielu osób trafią także specjalnie przygotowane ulotki. Dzięki uprzejmości TVS oraz dlaCiebie.TV (poprzednio CTV) nasz spot możecie także zobaczyć na antenie tych dwóch telewizji.

Prosimy Was także jeszcze raz, jeszcze goręcej o promowanie Festynu w gronie swoich znajomych – sami wiecie ile dobrego można zrobić niewielkim kosztem. Wystarczy tylko pojawić się 9 września od godziny 12:00 na terenie SP7.

W najbliższych dniach opublikujemy już także pełny informator festynowy w którym znajdziecie dokładny plan imprezy, wraz z mapą i opisem atrakcji. Zachęcamy więc do zaglądania na naszą stronę.

Kolejni darczyńcy na naszym pokładzie

24 sie 2012 | Autor admin w Bez kategorii - (Komentowanie nie jest możliwe)

Tym razem przedstawiamy Wam dwie firmy komputerowe które przekazały nam mniejsze i większe komputerowe gadżety, jakie będzie można wygrać podczas naszych konkursów. Szczerze mówiąc nie trzeba było ich długo do tego przekonywać za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Pierwszą z tych firm jest znany chyba wszystkim jaworznicki Art-Com – firma która, od początków swego istnienia była pionierem komputerowych technologii w naszym mieście. Druga firma, może nie tak bardzo znana, ale mająca właścicieli z równie wielkim sercem to mieszczący się w Szczakowej przy ulicy Wąskiej 2 sklep ELTEL.

Serdecznie dziękujemy fundatorom!

Jak widać nagród w naszych konkursach będzie naprawdę sporo a żeby je wygrać wystarczy jedynie przyjść na Festyn i wziąć udział w naszych konkursach.

Wydarzenie na Facebook’u

09 sie 2012 | Autor admin w Bez kategorii - (Komentowanie nie jest możliwe)

Do Festynu pozostał dokładnie miesiąc, dlatego właśnie dziś utworzyliśmy wydarzenie na Facebooku’u dzięki czemu już teraz macie szansę dodać sobie tą ważną datę do kalendarza aby nie zapomnieć się tam pojawić.

Wydarzenie znajdziecie tutaj: http://www.facebook.com/events/450422558331418/

Udostępniajcie i informujcie o tym wszystkich swoich znajomych (i ewentualnych wrogów także, jeżeli takowych macie)