Author Archives: admin

Relacja okiem mamy

24 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną relacją z Festynu z punktu widzenia najbardziej zaangażowanej w jego organizację mamy Arturka – znajdziecie tam wiele prywatnych spostrzeżeń i ciekawych informacji.

Zachęcamy do lektury: http://artur-muko.blogspot.com/2012/09/po-festynie.html

Oficjalnie!

22 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Od Festynu minęło już kilkanaście dni – dziś nareszcei możemy przekazać Wam wyniki oficjalnego rozliczenia. Tak więc ostateczny finansowy wynik Festynu to:

15 398,31 zł + 4 euro

Kwota, która pozwoli rodzicom Arturka na finansowanie jego najistotniejszych potrzeb (zakup leków, środków do pielęgnacji…) przez najbliższe kilkanaście miesięcy, lub na pokrycie niemal połowy kosztów specjalnej kamizelki ułatwiającej usuwanie wydzieliny z płuc Arturka (koszt takiej kamizelki to niestety kwota rzędu 35-40 tysięcy złotych). Na pewno będziemy Was informować o rozwoju sytuacji. Zaglądajcie także bezpośrednio na bloga prowadzonego przez mamę Arturka – www.artur-muko.blogspot.com

A tymczasem – jeszcze raz: Dziękujemy wszystkim, którzy byli i są z nami! Zapewniamy, że wkrótce kolejne nasze działania mające na celu pomoc dla tego fantastycznego chłopaka :)

 

Kolejna relacja z Festynu

16 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Do poczytania i obejrzenia http://jaworzno.naszemiasto.pl/…

Ważna sprawa organizacyjna

13 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Serdecznie prosimy osoby, które wygrały poszczególne licytacje o bezpośredni kontakt z mamą Arturka. Numer telefonu znajdziecie w zakładce KONTAKT. Sprawa jest pilna więc jeśli jesteście tymi osobami, lub są to wasi znajomi lub krewni bardzo prosimy o przekazanie im tej informacji.

Kolejna relacja do poczytania

12 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Tym razem patronujący nam portal jaw.pl.Jaworznicki Portal Społecznościowy

Zachęcamy do poczytania: http://www.jaw.pl/articles/show/1837

Relacja na portalu mojejaworzno.pl

12 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną relacją z Festynu. Dziękujemy portalowi mojejaworzno.pl za wsparcie medialne.

 

Relacja dostępna jest tu: http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2201

To jeszcze nie koniec…

11 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Mimo, że pierwszą edycję Festynu mamy już za sobą, na naszej stronie nadal będą pojawiały się informacje, już niebawem będziecie mogli tutaj znaleźć trochę zdjęć, przedstawimy także pełniejsze podsumowanie.

Chcemy także opowiedzieć Wam o tym w jaki sposób zebrane fundusze będą wykorzystane, tak żebyście mieli pełny ogląd sytuacji i poczucie, że te środki naprawdę ratują Arturkowi życie.

Zaglądajcie więc nadal na naszą stronę i nie zapominajcie o Arturku! On na pewno o Was nie zapomni!

15000!

10 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Z wieeeeelką przyjemnością, nieoficjalnie, możemy już poinformować, że po wstępnych szacunkach i przeliczeniu większości zebranych funduszy rezultatem naszej zbiórki i waszych szczodrych serc jest magiczna kwota wynosząca:

ponad 15 000 zł polskich !

Oficjalne rozliczenie zbiórki będzie podane do wiadomości publicznej w ciągu najbliższych dni, po wypełnieniu wszystkich wymagań prawno-organizacyjnych.

Ten rezultat to naprawdę duży, pierwszy krok ku lepszej przyszłości Arturka. To także wielka motywacja i zobowiązanie dla nas jako organizatorów aby kontynuować nasze działania. Po wczorajszym dniu nasza wiara w ludzkie dobro i bezinteresowność urosła do ogromnych rozmiarów. Dziękujemy!

Dziękujemy Wam wszystkim!

10 09 2012 | Autor admin w newsy - (Komentowanie nie jest możliwe)

Wczorajszy dzień był naprawdę wyjątkowy. To co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam wszystkim, którzy zdecydowaliście poświęcić swój czas i pomóc Arturkowi.

Oczywiście to jeszcze nie koniec, wkrótce będziemy mogli Wam przedstawić szczegółowe podsumowanie Festynu i ostateczną kwotę którą udało nam się zebrać.

Start!

09 09 2012 | Autor admin w newsy - (1 Komentarz)

Właśnie w tym momencie Festyn oficjalnie się rozpoczął. Niech się dzieje!